|
Imhotep - Werkwijze
Het aanbod van producten is zeer breed en artikelen zijn eenvoudig te voorzien van uw logo of bedrukking. Wanneer u speciale wensen met betrekking tot kleuren en/of uitvoering van het product heeft, dan helpen wij u graag met het uitwerken van uw ideeën; Imhotep levert maatwerk.
Ons beleid is volledig gericht op het voldoen aan de behoeften en wensen van de klant, ook wanneer deze niet expliciet zijn uitgesproken. Door open communicatie, zowel intern als extern, kunnen wij optimaal meedenken en adviseren.
Onze houding ten opzichte van onze producten is zeer kritisch, wat ons alert en zelfbewust houdt. Tevens zijn wij te allen tijde alert op de aanscherpende eisen van de wet- en regelgeving met betrekking tot de behandeling en verwerking van grondstoffen en andere materialen.
Sinds 1998 is Imhotep ISO gecertificeerd en een uitgebreide controle zorgt ervoor dat we van jaar tot jaar onze standaard hoog houden.
Wanneer u op zoek bent naar bijzondere relatiegeschenken, geschikte promotionele artikelen, attente kleinigheden, thema- of kerstpakketten of onze speciale klanten websites, adviseren wij u daarbij graag.
|